Reakcia na: d3k0 #35273:
no teraz ale budem prilis zvedavy, ako to vyzera, pojdem sa s velkym ocakavanim previezt a zistim, ze tak vyzera kazdy druhy bus
Radsej som tam nedal zabery z interieru 4400, to by uz take pekne nebolo... ?
LUK