Reakcia na: Darro #35242:
Žiadne ikarusy 415 do Petržalky neposielať. Na 1. DP chýba do stavu 9 sólo busov, a ešte k tomu aj 1013 odišla na mesiac do Kraksňan (3. DTPA) ((Dnes na 29)) ?
Lebo do BB tusim chodili po ceste...
? pol hodinu som tam mrzol, zaslo mi slnko a takmer sa mi baterky vybili v masine kym to doslo ? pozeram, ze si tam mal v tom case same ZV...2811, 2102, 7704
V tom case uz isiel domov ?

TeBeCe