no o 15.00 bol este doma, takze pochybujem, ze by sa tam dopravil skor ako pred 15.30...a ked napisal "odidu" a nie "odisli", tak asi ich nevidel ani odchadzat ?
To je normal... zavolajte ze nic v Petrzalke normalne solo nejazdi a ze nech uz preradia Ikarusy 415 do 4.DPA lebo ziadny poriadny autobus tu neni... mozno na vas daju... hehe (to bol zart, to nehovorte)... ?
Johny ? pol hodinu som tam mrzol, zaslo mi slnko a takmer sa mi baterky vybili v masine kym to doslo ? pozeram, ze si tam mal v tom case same ZV...2811, 2102, 7704
Dnes zase nejdu hodiny vo vozoch tak ako by mali, na Florianskom cakali tri tramvaje.. Prva mala pri odchode :55, ta co isla hned za nou :56 a ked pristavila tretia, tak maprivital cas :57 ?
Dobry den, chcem sa spytat, preco dnes rano v case od 8.50 -9.20 vynechali dva spoje 88-ky. Premryla som na zastavke a prisla neskoro do prace. Dakujem,
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
TeBeCe