Reakcia na: Valec #35224:
Ze by sli do Zlina?
Lebo do BB tusim chodili po ceste...
Lebo do BB tusim chodili po ceste...
? pol hodinu som tam mrzol, zaslo mi slnko a takmer sa mi baterky vybili v masine kym to doslo ? pozeram, ze si tam mal v tom case same ZV...2811, 2102, 7704
V tom case uz isiel domov ?

Darro
Tebece: Je mi jedno ako vyzera z vnutra, v BA neziju ludia ale prasata a tak ma uz vobec nezaujima ako vyzera cistota vozidla... keby bol novy mozno ale som rad ze to jazdi a viac ma uz netrapi. Videl som co dokazu sedlaci na HL. Stanici a potom som pochopil ze umyvat voz je uplne zbytocne... ?