Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
😞 😞 😞 Teraz som videl fotky interieru 4400 a vidim, ze som spravil velmi dobre, ze som nenastupil 😞 Je to taky otras, ze to ani na web radsej nebudem davat 😞 Este aj na Tam-Busovske pomery v BA je to podpriemerne, takto som si veru 9-mesacnu opravu nepredstavoval ?
Reakcia na: TeBeCe #35204:
je to smutne... ?
Reakcia na: d3k0 #35203:
no jo, tu sa musi bojovat za kazdu malickost, ktora by mala byt samozrejmostou...ale mne to uz je jedno, kaslem na to, MHD uz aj tak vyuzivam zriedka ?
Reakcia na: TeBeCe #35202:
Do evidencneho cisla prosim nerypat, dost sa bojovalo, aby bolo zelene 🙂
Reakcia na: d3k0 #35201:
ale take ev. cislo bolo myslim povodne striekane ?
Reakcia na: TeBeCe #35200:
Ale original boli samolepky tusim 🙂
Reakcia na: d3k0 #35199:
nemusi byt z folii, staci nastriekat zelenou farbou ?
Reakcia na: TeBeCe #35198:
Kup folie a moze tam byt aj to 🙂
Reakcia na: d3k0 #35193:
kludne aj BUS International tam mohlo byt (bez tej adresy). ved tak ci tak aj TAM BUS je nazov firmy, ktora narozdiel od internationalu este na SK existuje ?
Reakcia na: d3k0 #35196:
daj potom vediet ?
Reakcia na: Max #35194:
No vies, ale nebol problem nas poziadat aj pred pustenim 4400 do premavky - vzhladom na to, o aky bus sa jedna, by mnohi radi pomohli, aby vyzeral dobre. Potom by sa v diskusii pisalo len to, ze sme umyli bus a nikto by tu neplakal, aky spinavy je v premavke... BTW, panovi vodicovi rad pridem pomoct, len neviem, kedy sa chysta cistit 🙂
Reakcia na: Johny D #35167:
naozaj neviem, podla toho co som pocul vsak islo o info z Bratislavy... aj ked mozno Vajanskeho nabrezie maju aj v KE - neviem...
Reakcia na: d3k0 #35193:
tipujem, ze pan veduci ta z isteho moralneho dovodu nepoziada...
nastastie pan vodic povedal, ze interier busu poumyva vlastnorucne, vo svojom volnom case!
a co sa tyka interieru, ktory som si dnes dokladne obzrel, bolo mi veru do placu - o to viac, ze som rano videl na diskusii prispevok Z, po precitani ktoreho som si voz 4400 predstavoval urcite uplne inak. Tak ci onak, som velmi rad, ze tento voz znovu jazdi a dufam ze vydrzi jazdit este dlho (aj ked na to teda vobec nevyzera ? )
4400 vyzera naozaj velmi pekne a cenim si aj snahu zachovat povodny nater, aj ked niektore farby tam chybaju a pochopitelne aj niektore napisy. Podotykam, ze napisy TAM BUS neboli financovane z prostriedkov DPB (tolko aspon tvrdi clovek, co kupoval zelenu foliu pre ne) 🙂

Co sa tyka interieru, verejne prehlasujem, ze ak ma pan veduci petrzalskej vozovne poziada, tak zoberiem handu a vedro a s chalanmi ho ZADARMO umyjem (ked prestane mrznut). Kontakt na mna pre istotu nechavam v tomto prispevku. Chcem totiz dokazat, ze umyt autobus nie je o peniazoch, ani o tom, ci ma vozovna zdvihak alebo nema, ale o chceni. 🙂

Mimochodom, z nejakych zahadnych pricin su busy z vozovne Trnavka zvacsa ciste, ale v Petrzke som dnes videl len jeden cisty voz zacinajuci na 4 - konkretne 4400... (zvonka samozrejme)... Zeby za Dunajom mrzlo podstatne viac ako na strane mesta? 🙂

(Kto by chcel dokazy, mozem poskytnut fotky zahnusenych vozov 4508, 4402, 4839, 4948, 4808, 4840 a cistych vozov 1401, 1610, 1829 - vsetko fotene dnes ?)
Ešte nedávno sme nadávali na prehnité vozy a že plechy sú sama prehrdzavená diera. Myslím si, že to, že sa s tým niečo začalo robiť, je veľké PLUS. Nedá sa všetko odrazu a dúfam a verím v to, že raz príde aj krok smerom k čistejším vozidlám.

Fakt je však aj to, že kým voz čakal na harmoniku a čo ja viem čo ešte, mohol byť daný doporiadku aj z vnútra. Vydrhnúť ho,...
Reakcia na: Darro #35189:
Radsej mali plechy nechat tak a poumyvat ho zvnutra.. 🙂
Reakcia na: Darro #35189:
autobus nie je na to, aby sme sa nanho pozerali, ale sluzi na vozenie cestujucich, takze dolezite je aj to ako vnutri vyzera....
Je veľmi pekný z vonku... kecajte si čo chcete ale zmena je to pekná...
Reakcia na: TeBeCe #35187:
Ahaa super, Ďakujem ?
Reakcia na: Tomáš #35186:
zajtra by mali byt d3k0ve fotky v update, ja som fotil na film...

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.