Reakcia na: d3k0 #35193:
tipujem, ze pan veduci ta z isteho moralneho dovodu nepoziada...nastastie pan vodic povedal, ze interier busu poumyva vlastnorucne, vo svojom volnom case!
a co sa tyka interieru, ktory som si dnes dokladne obzrel, bolo mi veru do placu - o to viac, ze som rano videl na diskusii prispevok Z, po precitani ktoreho som si voz 4400 predstavoval urcite uplne inak. Tak ci onak, som velmi rad, ze tento voz znovu jazdi a dufam ze vydrzi jazdit este dlho (aj ked na to teda vobec nevyzera ? )
TeBeCe