Reakcia na: Andy #35178:
a voz tam stal niekolko mesiacov...ked to uz nemal kto poumyvat, mohli sa obratit aspon na iMHD-akov a urcite by sa naslo zopar ochotnych, ktori by to znutra vyumyvali....ked to budu vystavovat na 110 rokov MHD, tak by tomu mali dat aspon tmave skla, nech nie je vidno dnu potom.... ?
A po tej podlahe musel niekto nejake mazivo rozslapavat dlhy cas, aby dosiahol takyto vysledok... Jedno okno vpredu je nielen lepene nejakym neupravenym humusom, ale aj pribite nejakym plieskom, aby nevypadlo alebo co...
vlastne este robi skolsky spoj tusim
Prazak