Reakcia na: bezdomovec #35126:
Za 5 rokov kludne mozu, ale kym nou chodim na Nam. 1. maja, tak este nie.
Inak problem je v tom, ze na stanicu ich chodi vela najma vo stvrtok a piatok... Takze presmerovanie 31/39 by to neriesilo, skor by bola riesenim nejaka posilova linka, napriklad take nieco ako 131, len opacnym smerom..
Vševedko