Reakcia na: Darro #35090:
nebolo to ZV nahodou 4098?
Ked tam cesta nebude, tak tam nebude moct chodit 
Druha vec je zas ta, ze cestny profil Stareho mosta nevyhovuje vyhlaske, ak sa nemylim)
(a keby aj, tak ked sa zaclenis do pracovneho procesu, ryyyychlo zistis ze mesacne vyhadzovat 2 000 na naftu + poplatky + leasing nie je take lahke).
Darro