Vrtacik: som rád že aspoň niekto vyjadril svoj názor narozdiel od niekoho iné ktorý všetko vie. S tými štatistikami som to myslel trošku inak, ale nechcem to sem rozpisovať lebo zasa sa tu nejaký mudrc so mnou poháda, rád to vysvetlím na icq.
(a keby aj, tak ked sa zaclenis do pracovneho procesu, ryyyychlo zistis ze mesacne vyhadzovat 2 000 na naftu + poplatky + leasing nie je take lahke).
), a ďalej Afganistan, Pakistan, Irán, Irak, africké krajiny, Antarktídu, Veľkonočné ostrovy, Vianočné ostrovy, Havai (štát USA), Grónsko,... a potom porovnávaj MHD ?
DuPe