Reakcia na: David #35081:
Myslim si ze odvtedy, odkedy je SOR cestne motorove vozidlo, a odkedy je na Starom moste cesta
Ked tam cesta nebude, tak tam nebude moct chodit 
(to, ze vozmajstri a vypravcovia neradi pustaju niektore "prominentne" typy vozidiel na linky chodiace cez Stary most, aby sa im nahodou nieco nestalo, je ich vec
Druha vec je zas ta, ze cestny profil Stareho mosta nevyhovuje vyhlaske, ak sa nemylim)
(a keby aj, tak ked sa zaclenis do pracovneho procesu, ryyyychlo zistis ze mesacne vyhadzovat 2 000 na naftu + poplatky + leasing nie je take lahke).
), a ďalej Afganistan, Pakistan, Irán, Irak, africké krajiny, Antarktídu, Veľkonočné ostrovy, Vianočné ostrovy, Havai (štát USA), Grónsko,... a potom porovnávaj MHD ?
Kamarát