Vsevedko: ty ded vseved este mi niečo povedz o tých percentách aby som bol poučený. A este k tomu výfuku: mne je jasné že ked niekto bude pričom vdychovať výfukové plyny, tak sa udusí, ale ked sedís v kabíne auta pochybujem že ich vdychuchuješ. A magorko je tu skôr ten, kto volí možnosť ísť MHD aj ked má auto (a ešte k tomu zadarmo)...
), a ďalej Afganistan, Pakistan, Irán, Irak, africké krajiny, Antarktídu, Veľkonočné ostrovy, Vianočné ostrovy, Havai (štát USA), Grónsko,... a potom porovnávaj MHD ?
Kamarát