Doporucuji tomu trinactiletemu "slovanistovi" at si zajede do Brna /hodina a pul cesty, bliz nez do Nitry/ a tam se muze vozit KT8kami az do padnuti. Dokonce tam tramvaje jezdi "lesem" na samostatnem telese a je tam i jedna uvratova konecna, tedy zadne "obratisko", protoze se tam nic neobraci. ? ?
Deturence cosi z utorka:
- od 8. h. do 9.30 h. nepremavala cez Bojnicku ulicu autobusova linka 57 pre skrizeny kamion a poladovicu
- priblizne v tom istom case boli odklonene autobusove linky 68, 86 a 97 iduce z Pristavneho mostu smerom na Bajakalsku a Slovnaftsku po dialnici, pre nehodu na Pristavnom moste
- pred 19. h. mala dopravnu nehodu s osobnym autom na Botanickej ulici elektricka na linke 9 a z tohoto dovodu nepremavali elektricky v oboch smeroch
- ZV 3618 po 18. h. na linke 92/5
Streda:
- rano na par minut bola zastavena trolejbusova doprava na Mlynskych nivach pre poskodenu trolejovu vyhybku
(V+doplnene iformaciami z RE)
- 2830 dopoludnia docasne vypadol na linke 34/3, neskor ho nahradil ZV 2818
- 2812 v rannej spicke bol na linke 83/9, popoludni ho nahradil 2813
- 7805-06 okolo 16. h. vypadol pre poruchu na linke 1/2, neskor ho nahradil ZV 7704 a napokon ......
- 2829 pred 17.30 h. docasne vypadol na linke 83/8, neskor ho nahradil ZV 2709
- 2630 po 19. h. docasne odisiel na plnicku z linky 83/5, nahradil ho ZV 2709
26: 1301
83: 2801, 2809, 2826, 2827, 2630, 2819, 2800, 2829, S N 2812, 2810, 2824, 2408, 2626
? M: ZV 2709/5 a 8; 2813/9
504: 1406
V Prahe nie su napriklad 14Tr, 14TrM, 14TrR, 15Tr, 15TrM, 21Tr, 22Tr, 25Tr, Anitra, K2, K2R, RT6DN. Ked tam nie su trolejbusy, nie je to pre mna z hladiska MHD zaujimave mesto.
Ja mam vlaky rád a to velmi kedze kazdy den beham ss dvomi kamosmi vlakoveho vyznani po depe hlavna.....
K tej ceste ja nepatrim k tym bohatym co by si mohli kupit pas myhnutim ruky ma som sancu ist do nemecka na sutaz kedze som nemal pas nesiel som . takze si nemysli ze by som nesiel radsej do prahy ale moji rodicia sa rozvadzaju ? a preto treba setrit kazdu korunu a ani nebyvam s mamou a sestrami doma .takze pri takomto zivote by som sa mohol hoditpod vlak alebo drogovat som rad ze mam aspon nejaku zalubu takze ta v tom ze je vsetko jednoduche nenecham
Slovanista21: akoo vrtacik má tentoraz pravdu. Možno ja som neviem aké (podľa mnohých) decko, ale na teba nemám.
Ja som ti včera odpovedal treba len lepšie pozerať. A podobne sny ako kúpiť si bus ťa onedlho prejdú, ja som si pred dvoma rokmi hovoril že ked budem mať 21 kúpim si neoplan superskyliner keďže ho predávali v jednom bazári predávali 'len' za 115 000 Eur.
k tým kt8-kam: neviem načo sa chceš trepat do Košíc 500km, ked 350 km odtiaľto je Praha (autom je to 3 a pol hodiny po diaľnici a ked máš rád vlaky tak s EC170/171 si tam za 5 hodín pohodlnej cesty). Ja osobne som sa v Kt8 viezol a je to vnútri v podstate to isté ako T6 len to má dvere na obidve strany a je širšia. Samozrejme je trojčlánokova.
Mimochodom podobne výstupy aké si tu predviedol tu kolegovia nemajú radi. A vypni si caps lock.
No ved ako by ti niekto mohol pomoct, ked to nikto nedokaze? Nevieme vybavit vstup do vozovne len tak.. Nerob si moc velke nadeje.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
slovanista21