Reakcia na: Vševedko #35036:
To je mozno narovnako... ale aj tak ma nikto neprinuti robit nieco pre mesto, ked mesto nerobi nic pre mna...Ked mam moznosti
a) Pohodlne a rychlo cestovat (gumokolom)
b) vylisovany na dverach v starom buse
volim moznost A...
Kamarát