MAX> no pokial je mne zname, tak 1009 sa este len chysta na P2. A musis mi povedat konkretny datum, kedy si ho videl. Ja ti takto neviem povedat. Jeden den bola 1009 kvoli odtrhnutemu spataku (odtrhol ho volaky posunovaci vodic vo vozovni - bolo to aj vo Vecerniku) odstavena.
Ale inak jeden vodic z 1019 sa dost podoba na jedneho z vodicov 1009, aj COLOR ci kto si ich pomylil raz. ?
TeBeCe> ja len doplnim, ze 1009 je na 22/2. bez svojich vodicov... ?
Dnes vykapala 1409 okolo 14:30 z linky 21/11. na Volkswagene, ZV ak nejake bolo, tak ho nemam, ci sa neskor 1409 vrati, alebo nie, neviem a nechce sa mi to zistovat. ?
Neviem o tom ,že by DPB mal len protektory. Okrem dezénu záleží aj na ďalších vlastnostiach pneumatiky (tuhosť bočníc, tvrdosť zmesi atď.). V podmienkach DPB by ma ale zaujímalo, či by to malo nejaký efekt, keď odporníci "gumári" v živote nevideli manometer či vyvažovačku a nerozoznajú ani diagonálnu pneumatiku od radiálnej.
Ad Re #34930: Ak si nájdeš diskusiu na PO či KE iMHD niekedy v období, keď to bolo "témou dňa", tak tam mi bolo vynadané do asociálov, keď som na tom trval.
no nazdar, minule som sa chcel opýtať, či som dobre videl vodiča 1009 na 1019 (alebo 1018) ? Myslel som, že 1009 je na VP alebo SP, ale potom som ju videl jazdiť... ?
Určite je na znamenie, ja tam odjakživa dávam znamenie, aj minulý týždeň som dával. A žiadna zmena nebola. Takže to bola nejaká chyba v BUSE údajoch asi..
Chlapci, vie mi niekto povedat odkedy nie je zastavka HYROSOVA na znamenie? Lebo idem v 6267 a kukam, ze sa nestrieda nazov zastavky z s vetou "zastavka je na znamenie".
Slovanista21: no problém to je. Je totiž rozdiel zssk je trošku pokrokovejsia oproti DPB. Dostať sa do železničného depa, ako iste vieš, keďže tam blízko máš aj školu a často tam chodíš s blackjackom. No do vozovne sa tak ľahko nedostaneš, možno len po známosti a navyše kvôli tvojmu veku tam sa nemáš takmer žiadnu šancu dostať... Vidíš, keby si mal 18 možno by si mohol, ale takto určite nie.
Dobrý den mam 13 rokov a mojim snom je dostat sa do hociktorého MHD depa v bratislave .Ak by ste mali moznost,cas a zaujem tak by som bol velmi vdacny keby ste nam to tam mohli ukazat ako to tam vyzera. Dakujem pekne
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
TeBeCe