Reakcia na: frenky #34903:
Pravdepodobne na fúkaciu, lebo nejako dlho im to trvá a asik im to nepasuje.Re #34930 vševedko: Keď sa o tom hovorilo, to tu bolo popuku ako si to vláda predstavuje, niečo také urobiť. Veď to znamená kúpiť nové gumy!!!
Pokiaľ viem DPB má len protektory a tam by zrejme malo byť jedno či dáš nový dezén letný alebo zimný, nie? Pouč ma prosím.
Dnes cestujúci okúsili aké účinné sú brzdy Ik435. Jeden dokonca letel kúsok vzduchom, ja viem, že sa to nepatrí, ale vyzeralo to bohovsky ? chvaľabuho sa mu nič nestalo, len si buchol zápästie, alebo len presili ako sa držal. Prečo tak prudko zbrzdil nviem, buď mu niekto vybehol alebo si neskoro všimol, že už má čerevnú.
Iank tie brzdy sú vážne dobré.
...
Kamarát