Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
ZP tuším 2020 stojí na Mokrohájskej, asi pokazena, lebo vodič dosť zúril...

2801 má na celom zadnom čele reklamu na Hondu CR-V... ❗
Reakcia na: si #34933:
Ano, obcas tam byvaju kratasy. Minule na 201 napriklad 6261 alebo 6304.
Aká je prosím Vás situácia
na Prístavnom moste? Vie niekto?

Ak áno, prosím napíšte.
3625 ako Zv na linke 80...
ktovie, či tú pieseň naspieval po návšteve Bratislavy v zime 1987 ? ?
...zasnežená Bratislava bola plná električiek... - Jaromír Nohavica - Vánoce v Bratislavě ?
Reakcia na: TeBeCe #34934:
Staré mesto hlási sneženie - každých 5 minút to vezerá inak - raz nesneží vôbec, potom iba pár vločiek, inokedy zase husté sneženie, momentálne aj vietor...

Ľudia, píšte! - sú nejaké zaujímavosti v doprave??? ?
Reakcia na: TeBeCe #34929:
Karlova Ves hlasi zastavenie snezenia.
dopoludnia na 202/7 sa vyskytoval 6269, zeby mala hrobonka uz taky nedostatok klobas ?
Info z nedele:

30: !!!3705!!!

a dnes vypadla 208/2 6248 okolo 11:00 na Hodžovom namesti.

43: 3632
49: 1031
80: 3631/2, 3608
203: 6305
209: 6246
212: 6633/3
Myslim ze snezi v celej Bratislave- a pekne...
Inak ZV 3604 na linke 83 ?
Reakcia na: Darro #34922:
Proste zákon o povinných zimných gumách sa musí prijať a to bez akýchkoľvek výnimiek.
KV opat krasne snezi ?
Reakcia na: jozef kovacik #34927:
Dnes jazdia tak, ako kazdy den, aj ked maju skoly prazdniny. Na jeden den by sa neoplatilo robit nove zadelenie. ?
prosim vas ak mozte dajte mi sem vediet ci idu dneska autobusy podla pracovny den alebo skolske prazdniny.Lebo kazda skol ma prazdniny inak tak neviem.Dakujem velmi pekne......
cca o 9.55 tahal autozeriav 8220 na tyci vykapanu 1216/21 cez Sancovu.
vcera
41: 3627
205: 6271, 6300, 6276, 6229, 6245.
206: 6254, 6286, 6297.
Preco mi toto DPB robi?Rano som cestoval 1510-nou,ruky som si necitil od zimy vo voze!Styl jazdenia ubohy!:(
Mlady vodic 6303 na L209/5 si riadne predlzil prestavku v Ruzovej doline. Mal odchadzat 8:20, ale isiel 8:24. Mrzol som tam ako h****.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.