Staré mesto hlási sneženie - každých 5 minút to vezerá inak - raz nesneží vôbec, potom iba pár vločiek, inokedy zase husté sneženie, momentálne aj vietor...
Ľudia, píšte! - sú nejaké zaujímavosti v doprave??? ?
prosim vas ak mozte dajte mi sem vediet ci idu dneska autobusy podla pracovny den alebo skolske prazdniny.Lebo kazda skol ma prazdniny inak tak neviem.Dakujem velmi pekne......
V poslednej dobe (tyzden) pozorujem dezen na pneumatikach vozov no a treba uznat ze dostavil sa ten problem ktory sa raz ulazat musel... autobusy (c.90, 86) sa nevedli vysplhat ani na nadjazd ked odchadzali zo zastavky Kopcany smer Terno... ? to je to prezuvanie opotrebovanych letnych kolies... ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Andy