Reakcia na: Ike #34918:
Hehe... to si mi pripomenul jeden Ikarus 280 z pred par rokov... pozeram na tachometer a ked odchadzal zo zastavky a pridal ako zaradil rychlostny stupen tak z nuly sa mu pretocil uplne na maximum, ked stacil spojku zas na nulu zaradil druhu rychlost tak zas na maximum... proste ked tahal tak isiel podla tachometru jak dabel hehe... ? ? ?
Ike