tbc:
a ty sa tomu divis?
ved nasi sprosty cestujuci by nastupili do elektricky aj keby tam vobec nemala cislo linky - minule sa nam pokusali dostat do kachcny na Vyjnorskej ulici, ich vobec nezaujimalo, ze to je KACHNA K2 (ktora tam v zivote nepremavala), dalej ze nema vo vtacej budke cislo likny, a aj to, ze sme mali cedulu "Sluzobna jazda".
a ty sa tomu divis?
ved nasi sprosty cestujuci by nastupili do elektricky aj keby tam vobec nemala cislo linky - minule sa nam pokusali dostat do kachcny na Vyjnorskej ulici, ich vobec nezaujimalo, ze to je KACHNA K2 (ktora tam v zivote nepremavala), dalej ze nema vo vtacej budke cislo likny, a aj to, ze sme mali cedulu "Sluzobna jazda".
CeCo
Inac, opat meska 92 smer Petrzka
A este cosi najdolezitejsie: nemohol by DPB povolit prejazd vozidiel z Prazskej na Patronku cez Suchomlynsku? Su tam iba dva pruhy /ha hlavnej/, a hosi sa tam rozsiruju na treti, ten si nikto nevsimne a tak tam vsetci svorne stoja... a SAD, ktore idu cez Suchomlynsku su davno vpredu...