Reakcia na: ANKA #34877:
ak vravis tak ako vravis, tak by bolo dobre napisat na dpb. A samozrejme uviest evidencne cislo vozidla, a cas (+ to co si napisala sem). MOhlo ist o sofera zaciatocnika, sofera nedavajuceho pozor, alebo proste arogancia najvysieho stupna... ?
ANKA