Vďaka za každodenné mrznutie v nevykurovaných spojoch zo zastávky Čiližská. Mohli by ste sa ísť niekedy previesť a užívať si to . Za 720 Sk električenku sa ozaj parádne v luxuse povozíte ako ja každý deň. Nech žije leto !
...
Andy