Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Kamarát #34866:
Prepanajana ake podvadzanie ? Snad si tu niekto nemysli, ze to je take jednoduche zahlasit ludom, ze je voz pokazeny a ide sa na parky. Naivita niektorych "znalcov" MHD na tomto fore.
Andy: a čo ked mal naozaj poruchu? Ako to ty môžeš vedieť že podvádzal?

Vrtacik: neboj, nezerem mobily. Iked som možno MOBILMANIAk 😉 😃 ...

Inak som veľmi zvedavý, že ako budú tie ikace z 1.DPA, ked im zo zadku dajú dole tu nepodarenú modrú reklamu na wixoon. Preto si myslím že reklama na vozidla MHD nepatrí...
Reakcia na: Andy #34864:
Chcel si s nim ist na poruchu do vozovne, ci ako co podla Teba mal spravit ?
Pred chvilou sa vodic 7117 na 14 rozhodol na Trnavskom myte, ze ma poruchu, vyhodil ludi a odisiel.
Reakcia na: Z #34861:
Hehe, jasne.. Kurnik sopa, uz som na to skoro zabudol.. ?
Reakcia na: Kamarát #34860:
Tak to ti coskoro zoberu aj mobil, aby si ho nahodou nezjedol.. ?
Reakcia na: Z #34833:
Ked som ju stretla prvy raz, tiez bola akurat na 21 - a hned som Ti posielala befel-pamatas? ❓ ?
Vrtacik: pustili? To na zrovna viezli do takej špeciálnej penovej miestnosti, kam dávajú niektorých ľudí aby si neublížili... 😉
Reakcia na: Prazak #34858:
Asi si napisal v tro j e b usech ?
??? Chcel jsem napsat "trolejbusech" a ono to vyhvezdickovalo
To jsou veci ☺ V tro***usech jsou jeste ty gumove cepicky na sroubech dveri. V Brne uz je to rozkradene.
Reakcia na: Kamarát #34855:
Ako to, ze ta pustili tak daleko? ? ?
4204 na L95 zdochla tuším na Jiraskovej, neviem ako sa tá ulica presne volá... 🙂
Reakcia na: Vrtacik #34853:
...poDla... ?
Reakcia na: Pitsbullik #34851:
Informujte sa na dispecingu, 02/5950 5555, a potom sups osobne na tu Olejkarsku, posla toho ako vam povedia.
Reakcia na: Pitsbullik #34851:
Stači zájst na olejkarsku ulicu..a tam im povedat cas a cielove zastavky kam ste cestovali, oni by vam to tam mali dat ?
Prosim vas su mi niekde ochotny dať nejake potvrdenie o včerajšom meškani autobusov v Ba? Mam pruser v praci za to že som nedošla a musim doniesť papier z doprav. podniku. Prosim odpište alebo poradte mi niekto. dakujem ?
Vcera:
- o 23. h. nepremavali trolejbusy a elektricky obojsmerne na Ruzinovskej a Trnavskej ceste, pre prepajanie privodov do meniarne v Ruzovej doline

Dnes:
- pre zasnezenu vyhybku nepremavali rano elektricky v Karlovej Vsi
- stalo sa aj na Vazovovej pre auto na kolajniciach (pravdepodobne je to to, co spominal BMko)
(V)

- linka 5/13 je mozne, ze dopoludnia nebola vypravena (pretoze okrem prveho kola vynechala aj tretie), neskor isiel 7837-38
- ZV 2822 pred 7. h. na linke 83/8, neskor ho nahradil 2816
- 2303 okolo 7.30 h. vypadol na linke 59 (odstaveny na Mytnej)
- ZV 2602 pravdepodobne po 9. h. na linke 34/??
- 2606 okolo 9.30 h. asi docasne vypadol na linke 34/4, pretoze ho neskor nahradil ZV 2627 (oba vozy potom chodili takmer za sebou, az si to uvedomil vodic 2606-tky a tak dalsie kolo pockal Pri krizi, kym sa 2627 vrati)
- 7911-12 okolo 9.30 h. docasne vypadol na linke 5/10, neskor ho nahradil ZV 7102
- 7841-42 okolo 9.45 h. docasne vypadol na linke 5/12, neskor ho nahradil ZV 7114
- 2827 okolo 10. h. vypadol na linke 83/4 (asi odstaveny na zastavke Alexyho smer Dubravka, pretoze sa po 11.20 h. odisiel otacal na krizovatke Saratovska-Drobneho a odisiel do vozovne), neskor ho nahradil ZV 2822 a napokon 2829
- ZV 7717 po 11. h. na linke 1/3, neskor ho nahradil 7783-84
- 2816 po 11.30 h. odisiel do vozovne z linky 83/8, neskor ho nahradil 2602 (uz nie ako ZV)
- 2514 v rannej spicke bol na linke 34/8, popoludni ho nahradil ZV 2708 a napokon 2943
- 2404 okolo 15. h. vypadol na linke 34/6, neskor ho nahradil ZV 2627 a napokon .... som ? ?
- 2602 v podvecernych hodinach vypadol na linke 83/8, neskor ho nahradil ZV 2623 (ak som dobre videl) a napokon 2626
- 2630 pred 20. h. (moznom i skor) odisiel z linky 83/5 na plnicku, az do konca sluzby ho nahradil ZV 2627

Vyprava podla poradia:
1: 7787-88, 7791-92, 7783-84n, 7751-52, 7825-26, 7799-7800, 7753-54, 7785-86, 7828-27, 7797-98
? M: ZV 7717/3
5: 7843-44, 7921-22, 7915-16, 7941-42, 7907-08, 7933-34, 7937-38, 7951-52, 7935-36, 7911-12, 7725-26, 7841-42, 7837-38
? M: ZV 7102/10; ZV 7114/12
12: 7829-30, 7773-74, 7775-76, 7807-08, 7812-11, 7833-34
20: 1001, 1004, 1013, 1032, 1023, 1006, 1612
22: 1031, 1065, 1120, 1133, 1134, 1006
26: 1612
34: 2629, 2813, 2812, 2606, 2810, S 2404, 2401, 2514
? M: ZV 2602/??; ZV 2627/4, 6; ZV 2708 a 2943/oba 8
35: 3639, S 3623
83: 2819, 2516, 2823, 2827, 2630, 2809, 2825, 2816n, S N 2818, 2826, 2403, 2940, 2800
? M: ZV 2822/4, 8; ZV 2627/5; ZV 2623??, 2602 a 2626/vsetko 8; 2829/4
382: 1111
504: 1604

- 7939-40 po 12.45 h. prisiel do Dubravky ako SJ na linke 9 a o 13.23 h. uz isiel z Dubravky aj s ludmi!!

- upresnim-2945 bol na linke 21/1

Prispeli: d3k0, frenky, TeBeCe
Reakcia na: fero #34847:
? Co s tym ma TOMEK!!!??? Sa stazuj u hl. vypravcu!!!Jak keby mne vsetko islo... ? Zvaz co pises!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nejako nám eliny jazida potichu? Škoda, že sneh neprežije 30 stupňov ☺

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.