V záhorskej už zopár hodín nepretržite husto sneži, takže možno zajtra už bude na záhrade snehuliak
...
d3k0: tomu hovorím flexibilita a pohotovosť
...
... d3k0: tomu hovorím flexibilita a pohotovosť
...
...
...
Lebo tu u mňa je pár cm snehu a v centre by som uvažoval či vôbec je počet tých cm už párny..



d3k0
http://www.etrend.sk/generate_page.php?page_id=43956 - zaujimavy clanok, plno pekny slov, len sa uvidi, ci zostane len pri peknych slovach, alebo sa pristupi aj k peknym cinom...