Reakcia na: Kamarát #34764:
Si si istý, že husto? Lebo ak áno, tak nech mi nejaký prírodovedec alebo meteorológ alebo čo vysvetlí, ako je možné, že v DNV, Dúbravke a Záhorskej sneží viac ako v ostatných mestských častiach? Jednoducho to neviem pochopiť. ? ? ?
...
Ike
http://www.dnvonline.wz.cz/images/fotos/eisnerova06.jpg