Reakcia na: d3k0 #34747:
To tam sú také záveje, že sa z nich dá niečo vyhrabovať?
Lebo tu u mňa je pár cm snehu a v centre by som uvažoval či vôbec je počet tých cm už párny..
Ale v DNV vraj ešte predchvíľou(možno ešte stále) snežilo... Tu už po vločkách ani stopy.
Ike
stale snezi