Reakcia na: Andy #34736:
Vodič nemá čo "uvážiť podľa situácie". Od toho je tam dispečer a vodič má poslúchať, aj keby si dispečer úplné pxxoviny vymýšľal. U mňa by odmietol raz - upozornenie, druhýkrát - výpoveď.




Ja si tiež myslím, že je to nezmysel, ale tak sa to robí..
Andy
Ale v DNV vraj ešte predchvíľou(možno ešte stále) snežilo... Tu už po vločkách ani stopy.