Sorry ? ? ?
(Moj fon je v servise, ta druha sunka asi zle analyzuje vlny ?)
(Moj fon je v servise, ta druha sunka asi zle analyzuje vlny ?)
Lebo tu u mňa je pár cm snehu a v centre by som uvažoval či vôbec je počet tých cm už párny..



Ja si tiež myslím, že je to nezmysel, ale tak sa to robí..
Ike
Eisnerova ( na obrazku ta ulica co ide do tunela)
V tychto hodinach je zasnezena
http://www.dnvonline.wz.cz/images/fotos/eisnerova03.jpg