To mi pripomína takú hru, čo som hrával v škôlke, že deti si posadali do radu, jeden si vymyslel vetu a šepkal do ucha druhému a tak to šlo ďalej, až posledný mal povedať čo počul od predposledného. A vždy to bola nejaká blbosť. Túšim sme to volali pošta alebo telefón, už neviem...
Si to doplietol. Si mi do telefénu hovoril, že d3 info, že je nejaký napäťový výpadok. A ja som ti hovoril, že maxinfo, že niečo spadlo tramvaji na KOĽAJ (mal som na mysli ten spadnutý podvozok = ako sa neskôr ukzalo výkoľaj v KV
d3 mi volal o 18:40, ze KV+D bez prudu, Mike mi povedal ze vraj udajne nieco padlo na trolej, ale o 18:39 isla po Jesenskeho smer D 7805+7806, asi sa napojit na L12/5. Hm!
7935+7936 s oboma zberacmi na troleji, L5.
Rano o 7:40 7062 ZV L11/7. Poobede na 7062 vodic z 7921+7922
7715 sa o 16:00 vracala z Race ako ZV, bez cestujucich, na transparente uz mala prichystanu L1, na ktoru sa mozno isla priamo napojit na trat.
Keď vodič podľa situácie uváži, že nemá zmysel ísť, napríklad kvôli počasiu alebo by to už stihol len s veľkým meškaním, tak to zvykne odmietnuť... Ja si tiež myslím, že je to nezmysel, ale tak sa to robí..
Takze ta vykolaj je vraj na vyhybke v Karlovke smerom z mesta, cize niektore elektricky pustaju do Karlovky, niektore do mesta. Bude to vraj este asi hodinu, teraz dosli nakolajovaci..
Tak je to tu: nejakej tramvaji v Karlovke smerom do centra vyskočil podvozok, od obratiska KV stojí dlhááá kolóna električiek, čaká sa na nakoľajovačov a ND...
Asi kvoli smykaniu... ked som tade isiel v buse, tak vedla nas isla jedna baba, strach v ociach, noha na brzde, a koleso sa nehybalo
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Max