Reakcia na: TeBeCe #34720:
to sa vracal z hradenia linky 35. Možno si potom čerpal na stanici polhodinovú bezpečnostnú prestávku - OK, ale tú mohol čerpať aj po odjazdení kolečka na 74, dovtedy skončí špička a potom tam hádam pošlú nejaký náhradný voz.
skusil som iba 4929, ale neviem ako vyjde....
Vraj je pri nej uz aj dielna
Max