Dnes rano (okolo 6:45 pri tuneli) som videl daky dlhy TAM s reklamou na RECAR na linke 39, je to mozne? Evidencko som v tej rychlosti nestihol zbadat:(.
skusil som iba 4929, ale neviem ako vyjde....
Vraj je pri nej uz aj dielna
Andy