Reakcia na: Johny D #34693:
Zabudol som ece toto,*7817-18 o 7.42 h. sa odisiel napojit z konecnej Pri krizi na trat (mal mat odlet o 7.29 h.)
Ciste biele bocnice, len zelene pruhy bez dracika
A spina nalepena tam, kde bol nalepeny dracik 
pozeral som fotky hned po oprave, ale neda sa to zistit, asi second-hand ?
TeBeCe
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=212d3a212b35ef392b342f26ea&foto=27302aee322f242134212df6f0f7f321ef392b342f26ef302d2534efeeeeefeeee
?