Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Johny D #34693:
Zabudol som ece toto,
*7817-18 o 7.42 h. sa odisiel napojit z konecnej Pri krizi na trat (mal mat odlet o 7.29 h.)
No konecne to tu vyzera ako dispoforum, normalne som z toho ?

Z vikendu:
sobota
- popoludni stala premavka elektriciek na krizovatke Racianska-Jarosova pre zranenie cestujuceho v elektricke linky 5
- pred 19. h. sa na Einsteinovej pri vystupovani z autobusu linky 81 zranil cestujuci
- podobne dopadol aj dalsi cestujuci, ktory sa zranil na Obchodnej pri vystupovani z elektricky linky 5

nedela
- mensiu nehodu mal pocas dna trolejbus na linke 208, ked vodic pri vyhybacom manevri pravym zrkadlom zachytil dopravnu znacku (miesto nebolo specifikovane)
(V)

Pondelok:
- 2827 okolo 7. h. docasne vypadol na linke 83/5, neskor ho nahradil ZV 2816
- 1609 okolo 7.30 h. vypadol pre poruchu na linke 24/1, neskor musel byt ODTIAHNUTY do vozovne; neskor ho aj na prejazdovych linkach 20/7 a 26/1 nahradil ZV 3604 a napokon 1613
- ZV 7715 pred 8. h. na linke 1/6, neskor ho nahradil 7783-84
- 1101 popoludni vypadol na linke 20/3, neskor ho nahradil 1120
- 2630 o 17.20 h. z linky 34/1 a 2606 po 18.30 h. docasne odisli na plnicku, oba nahradil ZV 2940

Vyprava podla poradia:
1: 7799-7800, 7823-24, 7739-40, 7821-22, 7812-11, 7783-84n, 7817-18*, 7819-20, 7748-47
? M: ZV 7715/6
5: 7925-26, 7839-40, 7935-36, 7939-40, 7915-16, 7929-30, 7933-34, 7946-45, 7937-38, 7837-38, 7909-10, 7949-50, 7911-12
12: 7785-86, 7797-98, 7779-80, 7765-66, 7789-90, 7833-34
20: 1020, 1006, 1101, 1017, 1001, 1703, 1609-tento uz toto poradie dopoludnia nestihol
? M: ZV 3604 a 1613/oba 7; 1120/3
22: 1031, 1008, 1128, 1134, 1011, 1703
26: 1609
? M: ZV 3604 a 1613
27: 1018, S 1023
34: 2630, 2626, 2629, 2830, 2814, S 2408, 2404, 2940
? M: ZV 2940/1
35: 3634, S 3508
83: 2812, 2825, 2800, 2606, 2827, 2829, 2813, 2826, S N 2822, 2801, 2401, 2514, 2823
? M: ZV 2816/5; ZV 2940/4
380: 1923
382: 1111
504: 1320

Prispel d3k0
59: 2400, 2931, 2941(?!)
90: 4948, 4822
93: 4819, 4940, 4402
198: 1915, 1917, 1810
97: 1818
Dva postrehy z 3.DTPA:
- 3603, ktora bola velmi dlho odstavena v dielni, rozobrata, bez motora, takmer na suciastky, sa niekedy minuly tyzden (tusim v sobotu rano) presuvala z vozovne kamsi (asi na plnicku) VLASTNOU SILOU, skoro mi oci vypadli, ked som ju videl oproti 🙂 Ciste biele bocnice, len zelene pruhy bez dracika 🙂 A spina nalepena tam, kde bol nalepeny dracik 🙂
- dnes poobede si tam parkovala volne pohodena 1315, len tak, bez tabul...zeby sa chystala do Zlina? 🙂
Wau! Na linke č.90/1 voz 4948 to je parádička...
dnes v premavke 3700, 3701, 3705, 3706, 3707, 3708, 3709 (ZV hradil 3700), 3710. mozno aj 3702, 3704. nejazdil 3703.
Reakcia na: Vrtacik #34686:
Uz to nehlasili, asi je po tom.
Reakcia na: BMko #34685:
Hehe ? mali dat reklamny darcek 😉
Pri PKO auto v kolajisku!! (Fun radio dopravny servis)
Reakcia na: Vrtacik #34677:
Protekotorovane Good Year
Mna dnes pekne vytocilo ze vynechal bus linka c.90.Uz tak chodi dost malo,cez tyzden kazdych 15minut.A rano vynechal...kazdy sa ponahla do roboty.Dalsi bus bol taky plny ze sa cudujem ze tam nikdo neodpadol.
Reakcia na: Vrtacik #34682:
Mňa neo****l, možno teba... 🙂
Reakcia na: Andy #34681:
Ano. Snazil som sa mu pomahat ale ked nas tak skaredo o****l tak mu uz neverim.
Reakcia na: Vrtacik #34674:
Tebe niečo spravil? 🙂
Jaj na tie skur*ene autobusy na linke č.86 sa nedá nikdy spoľahnúť... ked ju potrebujem vynechá ako vždy...
Reakcia na: Vrtacik #34677:
nejake zedrane 😃 pozeral som fotky hned po oprave, ale neda sa to zistit, asi second-hand ?
Reakcia na: Kamarát #34675:
ako sa da 1062 pomylit s 1134? A preco by 1062 bola netradicne na 37? Podla mna je tam dost casto.
Reakcia na: TeBeCe #34676:
Pekneeeee.. a ake gumy ma? ?
Johny: jasné sorry, pomýlil som si to s 1062, ktora je dnes trochu zvláštne na L37.

vrtacik: tá tvoja veta je úžasná: 'Po tom čo nám spravil' - čo som vám spravil? Umrel niekto? Hovoríš ako by sa stalo niečo hrozné, strašne, katastrofálne, neuveriteľné. Ja si myslím, že to čo som 'spravil' je nič oproti tomu čo sa deje kazdy deň deje v tomto svete. Povedz, teraz čo chceš robiť, do konca života byť na mna nasraty? Čo ti to pomôže? Mne je jedno, čo budeš robiť ale ja už som Kamarát a kamaráti si pomáhajú. A inak, toto fórum je, pokiaľ viem, verejné, takže sem môže písať hocikto a hocičo čo sa týka MHD. A ak ti moje nové kamarátske príspevky vadia nemusíš ich čítať. Pekný deň 🙂

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.