Dva postrehy z 3.DTPA:
- 3603, ktora bola velmi dlho odstavena v dielni, rozobrata, bez motora, takmer na suciastky, sa niekedy minuly tyzden (tusim v sobotu rano) presuvala z vozovne kamsi (asi na plnicku) VLASTNOU SILOU, skoro mi oci vypadli, ked som ju videl oproti
Ciste biele bocnice, len zelene pruhy bez dracika
A spina nalepena tam, kde bol nalepeny dracik 
- dnes poobede si tam parkovala volne pohodena 1315, len tak, bez tabul...zeby sa chystala do Zlina?
- 3603, ktora bola velmi dlho odstavena v dielni, rozobrata, bez motora, takmer na suciastky, sa niekedy minuly tyzden (tusim v sobotu rano) presuvala z vozovne kamsi (asi na plnicku) VLASTNOU SILOU, skoro mi oci vypadli, ked som ju videl oproti
Ciste biele bocnice, len zelene pruhy bez dracika
A spina nalepena tam, kde bol nalepeny dracik 
- dnes poobede si tam parkovala volne pohodena 1315, len tak, bez tabul...zeby sa chystala do Zlina?
pozeral som fotky hned po oprave, ale neda sa to zistit, asi second-hand ?
Kamarát
vrtacik: tá tvoja veta je úžasná: 'Po tom čo nám spravil' - čo som vám spravil? Umrel niekto? Hovoríš ako by sa stalo niečo hrozné, strašne, katastrofálne, neuveriteľné. Ja si myslím, že to čo som 'spravil' je nič oproti tomu čo sa deje kazdy deň deje v tomto svete. Povedz, teraz čo chceš robiť, do konca života byť na mna nasraty? Čo ti to pomôže? Mne je jedno, čo budeš robiť ale ja už som Kamarát a kamaráti si pomáhajú. A inak, toto fórum je, pokiaľ viem, verejné, takže sem môže písať hocikto a hocičo čo sa týka MHD. A ak ti moje nové kamarátske príspevky vadia nemusíš ich čítať. Pekný deň