Johny: jasné sorry, pomýlil som si to s 1062, ktora je dnes trochu zvláštne na L37.
vrtacik: tá tvoja veta je úžasná: 'Po tom čo nám spravil' - čo som vám spravil? Umrel niekto? Hovoríš ako by sa stalo niečo hrozné, strašne, katastrofálne, neuveriteľné. Ja si myslím, že to čo som 'spravil' je nič oproti tomu čo sa deje kazdy deň deje v tomto svete. Povedz, teraz čo chceš robiť, do konca života byť na mna nasraty? Čo ti to pomôže? Mne je jedno, čo budeš robiť ale ja už som Kamarát a kamaráti si pomáhajú. A inak, toto fórum je, pokiaľ viem, verejné, takže sem môže písať hocikto a hocičo čo sa týka MHD. A ak ti moje nové kamarátske príspevky vadia nemusíš ich čítať. Pekný deň
vrtacik: tá tvoja veta je úžasná: 'Po tom čo nám spravil' - čo som vám spravil? Umrel niekto? Hovoríš ako by sa stalo niečo hrozné, strašne, katastrofálne, neuveriteľné. Ja si myslím, že to čo som 'spravil' je nič oproti tomu čo sa deje kazdy deň deje v tomto svete. Povedz, teraz čo chceš robiť, do konca života byť na mna nasraty? Čo ti to pomôže? Mne je jedno, čo budeš robiť ale ja už som Kamarát a kamaráti si pomáhajú. A inak, toto fórum je, pokiaľ viem, verejné, takže sem môže písať hocikto a hocičo čo sa týka MHD. A ak ti moje nové kamarátske príspevky vadia nemusíš ich čítať. Pekný deň

Z
68:4802, 4096
88:4100, 4091
97:1820
doplnam:
59:4817, 2936
68:4307
78:2512, 2515
85:4801, 4212
90:4948
93:4203
95:4818
96:4951
198:1212, 1303
? ?