Reakcia na: d3k0 #34578:
Ja som myslel ze je smutne ako tie autobusy dopadli. To ci kratky voz na 90 staci neviem, ale cez vikend by to mohlo byt OK. Otazne je ako je to v spicke...
Ved chod niekedy omrknut
Pisal sa zaciatok roka 1993
a ja zas neznasam ked sa svieti na plne gule a nevidim nic von (ako mam potom vediet kde som ?
)
fobust