Ahojte odbornici! ?
Mozem sa Vas prosim opytat, ako je to s vnutornym osvetlenim v trolejbusoch v Bratislave?
Zda sa mi, ze v niektorych je v noci celkom dobre vidno, a v niektorych sa pri tych "svieckach" neda citat - a vraj sa to neda lepsie zasvietit - je to naozaj tak?
(Podla mna sa neda citat konkretne v trolejbuse 6632;teda zapamatal som si 6672,ale taky nie je
Mozem sa Vas prosim opytat, ako je to s vnutornym osvetlenim v trolejbusoch v Bratislave?
Zda sa mi, ze v niektorych je v noci celkom dobre vidno, a v niektorych sa pri tych "svieckach" neda citat - a vraj sa to neda lepsie zasvietit - je to naozaj tak?
(Podla mna sa neda citat konkretne v trolejbuse 6632;teda zapamatal som si 6672,ale taky nie je
Vrtacik