Reakcia na: Andy #34564:
Uz pred casom som to pisal do katalogu
Aj SPZ to dostalo 
Re #34565 spokojný čitateľ: Pekne stary prispevok si vytiahol
Stara Dubravka je na debatu, pokial to tam obyvatelom nechyba, nie je problem 
27 pokial viem nie je platena a jej hlavny vyznam spociva v spojeni Dubravky, sidliska VW a VW. Este asi par ludi chodi od zeleznicneho podjazdu k futbalovemu stadionu DNV.
Darro