Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
na 6268 jazdi poriadny tlk. brzdi ako keby ani ludi neviezol...

Darro: suhlasim, ze by sa to siklo vypravit odtial. ibaze niektore veci mozes zmenit grafikonom a ine (preradovanie vozov) si uz musia dohodnut prevadzky. takze nespajaj to, ze sa zmenil cp 86, s tym, preco sa nevypravuju aj ine linky z petrzalky, ked ta nema kratke vozy nazvys (cez vikend lietaju na 88 a 90).
Reakcia na: jsk #34481:
? nechaj tak tento podnik riadi par semilov ? ktory budu co nevidiet prepusteny... No a k tej c.204 musis brat tak Hrobonova je najblizsie takze radsej poslali klbak ako keby sa mal tackat solo od Mamuta a to mylsim ze cez vikend ani nema tam sluzbu... ?
Reakcia na: jsk #34481:
Ekonomickejšie je mať vypravené na záložáku jedno kĺbové vozidlo ako jedno kĺbové a jedno krátke.
Ad ekonomika prevadzky - vcera vecer na linke 204 z Valasskej 22.51 isla 6638 (15TrM) ?.
Z nedele:
- ZV 4843 po 8. h. na linke 21/4, neskor ho nahradil 1811
- 1811 o 16.45 h. vypadol pre poruchu na linke 21/4 (odstaveny na S. Kralika smer DNV)
- 2801 okolo 20. h. docasne vypadol na linke 83/7, neskor ho nahradil ZV 2611

Vyprava:
26: 1514
27: 1008
83: 2809, 2819, 2822, 2820, 2814, 2818, 2801, 2816, VN 2810, 2800
? M: ZV 2611/7
504: 1404

A teraz mozete hadat, kto prispel: ?
Náhodný: To mi je jasné penis som není a viem koľko je vozov ale prepáč to je jediná odpoveď na to prečo 4.DPA nevypravuje linku ako 80, 82, 89, 180. A to neberes za zbytočný plyn? Všetko je to trápne rozdelené a hlavne neekonomicky. Načo je potom rozdelenie vozovní ked je to aj tak všetko hoci jak...
d3k0: Vďaka,už som sa zľakol, že tá reklama skončila a ja som si to nestihol odfotiť.Ak budú dve,aspoň ju skorej vymáknem.

ad L61: Nie som zástanca predlžovania intervalov,ale nezabúdajte,že do oblasti Avionu premáva už aj L63,takže časť cestujúcich sa presunula tam. Ešte by som chcel vedieť,či cestou z mesta existuje vzájomný preklad.
Reakcia na: Tomáš #34475:
Mne je uplne jedno, ktora DP robi nejaku 86ku, hlavne je, ze sa vdaka tejto zmene usetrili kilometre a posilnila sa 29na. Pritom sa na 86 nezhorsil interval. Zmeny treba robit racionalne a nie na zaklade toho, ci mas alebo nemas rad 4. DP. Ked je blizsie k Matadorke 4. DP, cez vikend ma vozy aj vodicov, tak preco 86 nevypravit aj odtial?

Co sa tyka 61 plz napis sem zajtra, ako bude plna, aj ja som zvedavy. Asi sa pojdem rano povozit 🙂
Reakcia na: Tomáš #34475:
som kukal aj ja ako puk na tu 61. Ved to je nonsens. Ale co uz, ja, ani ty to nezmenime.
Taktiez mi je zahadou, preco este stale 21 stoji na Mokrohajskej, ked donedavna sa vypravalo, ze to preto, lebo DNV nema spojenie s Mokrohajskou. Teraz uz ma (L22) a stale to tam zbytocne zastavuje.
Reakcia na: frenky #34474:
čoooo? Nech si vy-toto všetky linky, však načo je aj 1.DPA!!! Radšej mohli posilniť linky cez víkend, taká 93-ojka tam by sa zišlo aj o 2 vozy viac!Nieee ale Vśetko treba dodrbať....
Pozeral som cesťák linky 61, hehe to je vtip??? že ráno ma 12 minutový interval? Veď tam bol 8 min a ľudia sa nevedeli dostať do busu...Ale ďakujem v mene americkej ambasády ?
Reakcia na: Tomáš #34473:
ale prosim ta, co sa rozculujes? Mohlo to byt aj horsie... Mohla ju robit 4.DPA s Trnavkou napolovicku aj cez tyzden. ?
Tak Vážený myslel som, že sa zdržím komentárov linky 86 a 4.DPA ale nedá mi to!!! To sú už Vážne Prije***ý? Som zvedavý čo by robila 4.DPA keby si Prvá DPA vybrala linky ktoré by robila(myslím cez týždeň)...Veď 4.DPA nemá absolútne vozy...Kebyže tam majú aspoň poriadok, ale toto ma dosť zobralo!!! NEZNÁŠAM 4.DPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ?
Reakcia na: Darro #34471:
Robila by, keby mala s čím. Veď nemá krátke vozy.
X: Ale? Odrazu pozerajú na šetrenie na dojazdoch? A čo keby zapli rozum a linku č.82 robila aspoň cez víkend 4.DPA... chce to len trošku logiky. Už nech príde nový Riaditeľ snad sa s ním bude dať viac pracovať.
Reakcia na: Valec #34469:
3710 a stale tu reklamu ma 🙂 3706 bude mat reklamu, caka sa na samolepky...
Ešte mám jednu otázočku. Ktorý malý TAM mal reklamu na Tesco? 3706? Ak hej,kedy asi skončila?
TeBeCe: Aha,tak nič.Asi mi to ušlo,v poslednej dobe som internet moc nesledoval.
Reakcia na: Valec #34466:
uz daavno 🙂 a vcera som fotil 🙂
Neviem,či to už bolo v novinkách,ale na 7955+56 je CVR na dôchodok od Allianzu. Dnes je na L5.
Reakcia na: Qwerty #34464:
aky novy? zachvilu ma po zivotnosti ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.