Reakcia na: d3k0 #34373:
Áno, ale mám pocit, že 1300 je vodičov technicko-hospodárskych pracovníkov je 630 a dielenskýh 660. Každý dielenský zamestnáva takmer jedného úradníka. Toľko dielenských a úradníkov na 43miliónov vzkm, 500 autobusov v strašnom stave, 130 trolejbusov v stave akotak a 227 električiek, ktoré by boli fajn keby ich niekto umýval. Na 36 kilometrov prevádzkovej dĺžky električkových tratí v hroznom stave, 44 kilometrov trolejbusových tratí, ktoré niekto nevie dobre navrhnúť, 1200 zastávok z ktorých 300 prístreškov spravuje JCDecaux a číslo bude narastať?Oni majú 660 technicko-hospodárskych pracovníkov a na Trnavskom mýte či iných zastávkach v ich kompetencii nemá kto umyť sklá?! A dať tam normálnu tabuľu na CP a nelepiť ich na sklá, lebo večer sa to nedá prečítať, lebo pod tým je ďalší CP a tak sa to prelína a mohol by som samozrejme pokračovať.

Manazera nesmie vytocit 14-rocne decko.
Ked si pozries statistiky, tak pocet zamestnancov klesol z 6774 v roku 1989 na 3205 v roku 2000...
Andy