Reakcia na: d3k0 #34360:
Veď hej, ale o tom som nehovoril. Teda hovoril ale ja som skôr myslel, že sa mu podarilo zefektívniť OLO a znížil počet zamestnancov o frenky: Niekedy mi tu hovoria aby som si zložil ružové okuliare inokedy že som pesimista ☺ Neviem, ale skrz tú až nevraživosť medzi 4.DTP tak by som sa nečudoval keby niekto na Trnávke povedal Ik280 a Ik283 budú len na L90, L93, L94,...
Inak samozrejme, že už aj L81 a L90 jazdia cez ten nadjazd ponad Einsteinku.
Ak chces, poslem ti navod, ktory som ti uz pred rokom a pol posielal. Skoda, ze nebyt fotiek, mal by som tolko casu na doprogramovanie niektorych funkcii, ze by tu uz bolo kadeco naviac...
frenky