Reakcia na: Ámos Keynes #34310:
zato tie Petrzalske 280 niesu vraky, ze ano... ?


Len zial, uz mam dost skusenosti, ze ti, co len kritizuju toho vela kvalitneho neposlali... Lebo lahko sa hovori tomu, kto to aj sam neskusil...
?
enge