Reakcia na: tr3mp #34316:
O Janikovom dvore tu uz bolo vela a ked mam povedat pravdu neverim ze sa postava v najblizsich 10 rokoch... ? je to zacarovany kruh, ale kto vie mozno ze konecne bude spravny clovek na spravnom mieste... ked som videl co spravil z OLO a.s. tak dakujem to je parada ako ich dostal hore. ?
).
Andy