Reakcia na: tr3mp #34316:
O Janikovom dvore tu uz bolo vela a ked mam povedat pravdu neverim ze sa postava v najblizsich 10 rokoch... ? je to zacarovany kruh, ale kto vie mozno ze konecne bude spravny clovek na spravnom mieste... ked som videl co spravil z OLO a.s. tak dakujem to je parada ako ich dostal hore. ?
tr3mp
Vozovňa Petržalka v súčasnej pozícii bude skôr či neskôr zrušená, keďže nie je v súlade s územným plánom. Dôležité je ale, aby bola vybudovaná aj nová vozovňa Janíkov dvor (pre autobusy, električky a trolejbusy