Reakcia na: Hovnival #34329:
Hlavne netreba zabudat, ze vymenit cca 100 vozov v OLO za Scanie a prerobit DP je kapanek rozdiel. Mimochodom... ma ten clovek prax v doprave ? V riadeni DP ?
je tam prechod cez elektrickovy pas, zrejme sa tej elektricke
Teda bolo by tam len parkovisko, kam by chodili vodici rano pre voz a vecer ho tam vratili.. Keby sa vyskytla porucha, tak by to odtiahli na Jurak..
).
Ámos Keynes