Odkial mate tie move smajle?
je tam prechod cez elektrickovy pas, zrejme sa tej elektricke
Teda bolo by tam len parkovisko, kam by chodili vodici rano pre voz a vecer ho tam vratili.. Keby sa vyskytla porucha, tak by to odtiahli na Jurak..
).
Ámos Keynes
Tu sa hovorí, že nám chýba jedna vozovňa v Dúbravke, ale namiesto jej budovania rušíme tú v Petržalke. ?