Reakcia na: si #34313:
Tak tak, ešte nedávno sa totižto hovorilo o tom, že tá spoločnosť zaplatí novú. Ale niektorý vačok bude zrejme bohatší, keď sa len zruší. Treba začať bombardovať magistrát a noviny.
Okrem toho v ramci celeho iMHD mas updaty v priemere castejsie ako kazdy den, staci si pozriet kazde mesto
Ak by bol kazdy den update, z hornej casti Uvodnej stranky by zmizol skor, ako by si ho pozrela polovica ludi. Takze tolko k updatom 
?
Vrtacik
1. O HTML tagy si ma uz obral!
2. To, ze som namiesto vomit dal bleee, bola nahoda, vobec som netusil, ze ten smajlik je tak pomenovany!
Tak sa trosku uvedom...
?