Sak vidis hovoril som ti ze vas non-stop osiera a mysli si ze mu na to niekto skoci a tak isto je to aj s 3614...Je to smutne...
Zdenko: radsej uz nic nepis, neklam... 90% z toho co si tu kedy napisal je loz... ?
ked ty si ju videl minuly tyzden vo stvrtok na 63, tak ja som papez moj zlaty. Pretoze ma teraz pekne osieras. Ak si si este nevsimol, tak vo stvrtok (tak ako aj v pondelok, utorok, stredu a piatok) jazdia na 63 klbaky. ?
Mozno to je pravda. Co ja viem, ja som sa len pytal, skade to ma. ?
Mna by skor ale zaujimalo, co je pridelene oficialne na 57/3. (delenu 57), kedze tam byvavala 1105, ktora je uz asi v buspekle... Popripade, co dostal ten vodic, co to mal.
A taktiez by ma velmi zaujimalo, co je s mojou oblubenou 1066 a neoblubenou 1131 ☺
ten vemeno je dzivý jak 40 ročná tetroječka ☺
vemenovi:
PS: ☺ ? ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
frenky
Mna by skor ale zaujimalo, co je pridelene oficialne na 57/3. (delenu 57), kedze tam byvavala 1105, ktora je uz asi v buspekle... Popripade, co dostal ten vodic, co to mal.
A taktiez by ma velmi zaujimalo, co je s mojou oblubenou 1066 a neoblubenou 1131 ☺