Dneska rano som videl 6307 na linke 207 a bola vybavena systemom BUSE. Krom toho este nejake dva prazdne spoje isli do vozovne Trnavka (o takomto case dost neobvykle) a jeden mal BUSE, len neviem ci bol 6239 alebo 6269...
Ospravedlňujem sa všetkým dispečerom, ale aspoň je sranda a dnes mám obzvlášť dobrú náladu. Niečo ako tie obzvlášť prepečené pečivo z císarskej pekárne.
Nie, to nie je kórejčan. tí vyzerajú všetci rovnako. Pozri toto je celá rodina ? ? ? ? ? ? ? ? ? , samozrejme štvorgeneračná.
Toto ? je predseda petičného výboru z Tepličky.
Teraz otázka na tvorcov. Pri obrázkoch a novinkách sa čísl vozov používajú v takomto tvare, #6315. Nemohol by to byť hneď aj link do katalógu? Bolo by to dosť fajn.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Zdenko