Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Nejaka nehoda autobusu a osobneho auta bola hlasena okolo 16:00 na Einsteinovej ulici.
Reakcia na: Kami #34188:
stary most kvoli nehode uzavrety
Na starom moste smer mesto stoji lux. auto z NR s modrym majakom a blokuje dopravu.
Na linke č.93 práve jazdí 3627 určite Záložné vozidlo. Nachádza sa práve na SAV smer Stanica.
Hehe vidím že niekto ma už predbehol... to je rýchlosť.
Na linke č.207 dnes jazdí 6301, 6304, 6307... tá vyzerá ako nová úplne čistá a voňavá.
Dneska rano som videl 6307 na linke 207 a bola vybavena systemom BUSE. Krom toho este nejake dva prazdne spoje isli do vozovne Trnavka (o takomto case dost neobvykle) a jeden mal BUSE, len neviem ci bol 6239 alebo 6269...
Reakcia na: Johny D #34179:
ano, ja som si zle pozrel odchod.
Na 504 bola 1815. ?
Reakcia na: Johny D #34179:
K linke 83 som zabudol, ze ? Mimoriadner bol vypraveny aj ZV 2825/3 a 504 je 1815
Kratko zo stvrtka:
- 2626 okolo 18.15 h. docasne odisiel na plnicku z linky 83/3, nahradil ho ZV 2825

26: 1821
27: 1022
83: 2814, 2816, 2626, 2812, 2823, 2820, 2813, 2826, VN 2811, 2801
405: 2005
504: mozno dodam, mozno nie, lebo to co mi frenky volal neplati
Reakcia na: Ámos Keynes #34172:
Dobry napad, pouvazujem 🙂
Reakcia na: Mat3j #34176:
Mesto Vyské Tatry?
Som práve v "mesačnej" krajine. Ktovie ktoré mesto/miesto na slovensku to je? 🙂
Ospravedlňujem sa všetkým dispečerom, ale aspoň je sranda a dnes mám obzvlášť dobrú náladu. Niečo ako tie obzvlášť prepečené pečivo z císarskej pekárne.
Reakcia na: Ámos Keynes #34172:
A toto je príbuzný z Hirošimi ?
?
Reakcia na: Ámos Keynes #34172:
...ale tiež má šikmé oči. ?
Reakcia na: Emo #34170:
Nie, to nie je kórejčan. tí vyzerajú všetci rovnako. Pozri toto je celá rodina ? ? ? ? ? ? ? ? ? , samozrejme štvorgeneračná.
Toto ? je predseda petičného výboru z Tepličky.


Teraz otázka na tvorcov. Pri obrázkoch a novinkách sa čísl vozov používajú v takomto tvare, #6315. Nemohol by to byť hneď aj link do katalógu? Bolo by to dosť fajn.
Dnes som išiel zo 7109 na 14 a hlásenie fungovalo ale nejako potichu. No ak si dobre pamôtám niekto tu písal, že už funguje nahlas. Ako je to možné, niekto vo vozovni to dáva naschvál potichu alebo to robí vodič? Malo by sa s tým niečo spraviť.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.