Dneska rano som videl 6307 na linke 207 a bola vybavena systemom BUSE. Krom toho este nejake dva prazdne spoje isli do vozovne Trnavka (o takomto case dost neobvykle) a jeden mal BUSE, len neviem ci bol 6239 alebo 6269...
Ospravedlňujem sa všetkým dispečerom, ale aspoň je sranda a dnes mám obzvlášť dobrú náladu. Niečo ako tie obzvlášť prepečené pečivo z císarskej pekárne.
Nie, to nie je kórejčan. tí vyzerajú všetci rovnako. Pozri toto je celá rodina ? ? ? ? ? ? ? ? ? , samozrejme štvorgeneračná.
Toto ? je predseda petičného výboru z Tepličky.
Teraz otázka na tvorcov. Pri obrázkoch a novinkách sa čísl vozov používajú v takomto tvare, #6315. Nemohol by to byť hneď aj link do katalógu? Bolo by to dosť fajn.
Dnes som išiel zo 7109 na 14 a hlásenie fungovalo ale nejako potichu. No ak si dobre pamôtám niekto tu písal, že už funguje nahlas. Ako je to možné, niekto vo vozovni to dáva naschvál potichu alebo to robí vodič? Malo by sa s tým niečo spraviť.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Johny D
- 2626 okolo 18.15 h. docasne odisiel na plnicku z linky 83/3, nahradil ho ZV 2825
26: 1821
27: 1022
83: 2814, 2816, 2626, 2812, 2823, 2820, 2813, 2826, VN 2811, 2801
405: 2005
504: mozno dodam, mozno nie, lebo to co mi frenky volal neplati