tie tabulky s pismenom "P" na elektrickovych semaforoch v dubravke znamenaju "Pokazene"? semafory sice svietia, ale vsetci ich zacali ignorovat a tak uz nestoja pol dna na zastavke, ale opat na krizovatke.........
Musím niekedy kuknúť.
Mike